O nas

nasz
akwen

Jezioro Wdzydze w sercu Kaszub. Jeden z najpiękniejszych akwenów śródlądowych w Polsce, klimatem przypominający Mazury lat 60-tych.

Więcej

nasza
przystań

Przystań mieści się nad morzem Wdzydze, w miejscowości Borsk - Jasnochówka. Na przystani jest baza sanitarna, w okolicy znajdują się lokale gastronomiczne.

Więcej

czarter
jachtów

Proponujemy 10 różnych jachtów do wynajęcia na jeziorze Wdzydze. Od jachtów o zacięciu sportowym po jachty o charakterze rodzinnym.

Więcej

kursy
żeglarskie

Osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem lub rozwinąć swoje umiejętności proponujemy kursy i szkolenia żeglarskie.

Więcej

Wdzydzki kąt

kursy żeglarskie Oferujemy Czarter Jachtów na Wdzydzach, w samym sercu Kaszub. Nasza przystań zlokalizowana jest w miejscowości Borsk - Jasnochówka. Do dyspozycji oddajemy 11 jachtów od jachtów o zacięciu sportowym po jachty typowo turystyczne, rekreacyjne czy wręcz rodzinne. Osobom, które nie posiadają uprawnień żeglarskich proponujemy czarter jachtów ze sternikiem oraz kursy żeglarskie. Oprócz jachtów w naszej przystani można wynająć łodzie wiosłowe i kajaki. Zapraszamy do nas. Jezioro Wdzydze to jeden z najpiękniejszych akwenów śródlądowych w Polsce.

nasze jachty do wynajęcia

 • Tes 678

  Jacht TES 678 jest jachtem niezwykle ergonomicznym,...

 • Corvette 650

  Jacht Corvette 650 to nowoczesna jednostka pływająca...

 • Mors RT

  Mors RT jest jachtem turystyczno - regatowym,...

 • Lupus

  Jacht Lupus to wygodny jacht czarterowy, który...

otrzymaliśmy wyróżnienie